DISKUZE  
KONTAKT  
REGISTRACE  
O KOSMETICE AVON  
ÚVODNÍ STRANA  
    
AVON NABÍDKA
AVON KATALOG 05/2018, 06/2018, 07/2018, 08/2018

Hledáte Avon katalog? Objednejte si jej u nás! U nás můžete také nakoupit.

NOVĚ registrace Avon Lady již od 15 let!

Nově je možné jmenovat novou Avon Lady již od 15 let. Pro tyto AL/AG od 15 do 18 let je doručení zboží pouze na dobírku. Dobírka pro tyto AL/AG je zdarma. Jinak dobírka pro všechny ostatní Avon Lady je za poplatek 30 Kč.

NOVÝ PARTNER - ČESKÉ CUKROVINKY, GLOBAL 3000

České cukrovinky - poctivé mlsání a Klub Global 3000 pro každého z vás. Nakupujte za body a vydělejte si peníze.

Nové odstíny laků, zdobení ...
Nové odstíny laků, zdobení ...

Vyzkoušejte různé odstíny laků a zdobení na nehty a pohrajte si s barvami.

Vaše oblíbená vůně
Vaše oblíbená vůně

Nejoblíbenější parfém - nadčasová a elegantní klasika. Doplňte svůj styl šaty, šperky, kabelkou a vůní. Tvůrcem vůně je světově známý parfumér Olivier Cresp.

Avon proti rakovině prsu

Avon bojuje již mnoho let proti rakovině prsu.

Do celosvětového projektu se zapojil v roce 1997 prodejem produktů s růžovou stužkou, které prodávají Avon lady a Avon gentlemani bez nároku na provizi. Výtěžky z tohoto prodeje jsou věnovány na projekty spojené s prevencí a bojem proti rakovině prsu. Mezi nejvýznamnější patří např. sponzoring bezplatné Avon linky 800 180 880, sponzoring vyhodnocování screeningového programu, příspěvky na ozdravné pobyty pacientek a příspěvek 200 Kč na vyšetření prsu v projektu Ženy ženám.

Avon proti domácímu násilí

Společnost AVON rozšířila v září 2008 své portfolio filantropických aktivit o projekt "AVON proti domácímu násilí", který podpořila i silnou mediální kampaní. Ta pod heslem "Mluvme spolu o domácím násilí" poukazovala na nutnost hovořit nahlas o věcech, které nás trápí, a najít pro ně vhodná řešení.

Partnerem projektu AVON proti domácímu násilí je občanské sdružení Acorus. Za poměrně krátkou dobu se podařilo téměř zpětinásobit počet telefonátů na nonstop linku občanského sdružení ACORUS, které poskytuje osobám ohroženým domácím násilím pomoc v překonávání nepříznivé sociální situace. Rovněž odborné poradny zaznamenaly 3,5x větší návštěvnost, než tomu bylo ve stejném období v roce 2007.

ACORUS NONSTOP LINKA: +420 283 892 772

S úspěšným startem projektu byl spokojen i ředitel PR a reklamy pro střední a východní Evropu Michal Borec, který nastínil jeho další vývoj. "Hlavním cílem je ukázat mnohým ženám cestu z těžké životní situace. Tímto způsobem chce společnost AVON nadále zlepšovat postavení žen ve společnosti, zkvalitňovat jejich životní podmínky a přispět ke zlepšení informovanosti o problémech domácího násilí páchaného na ženách."

Druhá fáze projektu, která odstartovala v lednu 2009, se zaměřuje na nefyzické formy domácího násilí. Právě tyto nefyzické formy zůstávají v pozadí a jsou jakoby neviditelné a velmi obtížně identifikovatelné. Proto Avon věnuje tuto novou kampaň právě těmto formám.

AVON AKCE
Motivační program 2018

Zaregistrujte se, objednejte a získáte hodnotné motivační dárky.Registrací můžete získat také speciální sady se slevou až 50%.

<strong>AVON POCHOD</strong>
AVON POCHOD

18. ročník Avon Pochodu proti rakovině prsu se uskuteční 9. 6. 2018 v Praze. Děkujeme, že se pochodu zúčastníte.

Módní doplňky
Módní doplňky

Přichází jaro a s ním i klasika, která je trendy každý rok. Pastelové barvy jsou elegantní.

AVON NOVINKY
Jak se líčí SUPERSTAR?
Jak se líčí SUPERSTAR?

Pavel Bauer se svým týmem líčí budoucí hvězdy naší hudební scény. K tomu si vybrali kosmetiku AVON.

   O Avonu   |   On-line katalog Avon   |   Avon projekty   |   Partneři   |   Kontakty